Новини / AS"ROMA"

Вземи в gLOG
07 Май 07, 00:05
Палермо – Рома 1:2
Отборът на Рома ще завърши на второ място в тазгодишният шампионат на Серия "А". Това стана ясно, след като "вълците" победиха с 2:1 като гост Палермо и вече имат 11 точки преднина пред третия в класирането Лацио три кръга преди края на сезона. Играчите на Лучано Спалети изиграха много силно първо полувреме, като на почивката имаха два гола аванс. Първо капитанът Франческо Тоти откри резултата в 17-ата минута след страхотно изпълнение на пряк свободен удар от 30 метра. Това бе 22-и гол на звездата в първенството, което е и негов личен рекорд. В края на първото полувреме Касети удвои, след бърза контраатака на гостите минала през Тоти и Перота. През втората част домакините се опитаха да обърнат срещата, като наложиха натиск, но той стигна само до почетно попадение на влезналия, като резерва Тедеско пет минути пред края.