Новини / AS"ROMA"

Вземи в gLOG
04 Март 07, 01:46
Асколи - Рома 1:1
Вторият в италианската Серия "А" Рома завърши 1:1 гостуването си на последния Асколи в двубой от 27-ия кръг на първенството. Римляните стигнаха до равенството пет минути преди края на двубоя, когато шведът Кристиян Вилхелмсон се разписа и донесе точката на своя тим. В първите 10 минути Тоти, Тадей и Де Роси бяха близо до гола за Рома, но не успяха да открият. В 30-ата минута Буше центрира в наказателното поле на „вълците” и топката попадна в Андреа Сончин. Бившият на нападател на Фиорентина не сгреши и откри резултата. В следващите минути Рома се опита да изравни, но трябваше до почака до 86-ата минута. Пизаро стреля опасно, Елефтеропулос изби, но кълбото попадна в Вилхелмсон, който изравни.